Alexa

Günaydın: Ayni parti adayları arasında gerginlik var

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, ayni partiden aday olanlar arasında gerginlikler var.

Günaydın: Ayni parti adayları arasında gerginlik var
Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, ayni partiden aday olanlar arasında gerginlikler var.

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Gündemi değerlendiren Günaydın açıklamalarda bulundu. 

Günaydın Yaklaşan 30 mart seçimleri  öncesinde  tüm adaylar arasında kıyasıya  bir yarış  yaşandığını söyleyerek "Fakat şaşırtıcı olan, aynı partiden aday olanlar arasında yaşanan gerginliklere şahit olmaktayız. Geçmiş seçimlerde rakip gibi gördükleri  kendi parti adaylarına sırt çevirenler şimdi her yerde kendine bir kurtarıcı arama telaşındalar.  Siyaset uğruna ektikleri nifak tohumları şimdi meyve vermiş gözüküyor. Bununla alakalı  söylenecek tek söz,  herkes ektiğini biçiyor olur.'dedi.

Başkan Günaydın; Milliyetçi Hareket Partisi nin tüm adayları olarak birlik beraberlik içinde , çalışmalarına devam ettiğini bu güçle samsun'un tüm belediyelerini kazanacaklarını söyledi. ve "Bizim tek yarışımız hangi belediyemizin hizmetleri daha iyi olacak noktasında olur."diye sözlerine ekledi.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın sözlerini şöyle devam ettirdi:

Seçim günü yaklaştıkca  kaybedeceğini anlayanlar, kirli siyasetlerine bizleri de alet etmeye çalışacaktır Fakat bilinmeli ki bizler yanlışın karşısında, hakkın yanında olmaya devam edeceğiz. Halkımız her şeyi görüyor. Bu şehirde yaşayan herkes bizim kardeşimiz, ağabeyimiz, anne-babamız gibidir. İnsanlarımızın memleketleriyle alakalı yorum yapıp, tavır almak çok yanlıştır.  Bu zihniyet yıllardır halkımızı yeterince yormuş ve rahatsız etmiştir. İnşallah 30 marttan sonra tüm Samsunu birlik beraberlik , sevgi ve saygı içerisinde hareket edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2014, 23:09
YORUM EKLE