Alexa

Günaydın; 'Büyük bir ayıpla karşı karşıyayız'

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın Samsun- Terme ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Günaydın; 'Büyük bir ayıpla karşı karşıyayız'
banner327
 MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın seçim çalışmalarına Terme de devam ediyor. Yoğun ilgiyle karşılanan Günaydın burada; Kozluk , Sakarlı, Evci beldelerini gezdi.

Gezileri sonrasında açıklamalarda bulunan Günaydın; Bir zamanlar belediye olmaya aday nüfus yoğunluna sahip beldelerimizin tekrar köy hüviyetine dönüştüğüne şahit olmaktayım. Gençlerimiz doğup büyüdüğü topraklarda yeterli iş imkânı bulamamasından dolayı gurbete çıkmak zorunda kalmışlar. Anne Baba lar çocuklarını bayramlarda görmeyi hayal ediyor. Acaba bayramda evlatlarım, torunlarım yanıma gelecek’ mi diye bekliyor. Evlatlar kıt kanaat geçindikleri gurbette acaba memleketime gidebilecek miyim diye düşünüyor. Bu çok üzücü bir durumdur. Bu ayıp yıllardır memleketi idare edenlerindir. Bu kadar bereketli tarım arazilerinin değerlendirememesi ve adeta atıl bırakılması sanırım dünya da başka bir ülkede yoktur. İnsanlar Avrupa ve Amerika da dağın taşın tepesinde tarım yapmaya çalışıyor. Bizim idarecilerimiz de mevcut tarım arazilerimizi kaderine terk etmiş, oval ofislerden hayal kuruyorlar. dedi

SAMSUNSPOR SAHİPSİZ KALMAYACAK

Akşam saatlerin de Samsunspor maçının hatırlatılması ve kulüp üstündeki borçların hatırlatılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Günaydın ; Kentimizin en büyük marka değeri olan Samsunspor maalesef sahipsiz bırakılmış ve yıllarca siyasi malzeme olarak kullanılmıştır. Şu anda takımımızın zor günler geçirdiğini ve bunların sebeblerini de biliyorum. Fakat bu durum dan Sayın başkan Emin Kar beyefendinin herhangi bir ihmal ve tasarrufu yoktur. Kendisi tam bir Samsun sevdalısıdır. Maalesef yalnız bırakılmıştır. Ben göreve geldiğim andan itibaren Samsunspor a talep edilen desteği elimizden geldiğince yapmaya söz veriyorum. Büyük Samsunspor taraftarı emin olsun, takımımız da kentimizle birlikte büyüyecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 21:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Doğanay
Mahmut Doğanay - 6 yıl Önce

Dr Ferhat Günaydın beyin bu güne kadar yaparım deyip de yapmadığını ve yapamayacağı bir şeye söz verdiğini hiç görmedim.
Günaydın Samsunnnnnnnn