Günaydın; 'Para ile yürek yarışacak'

MHP Samsun Büyükşehir belediye başkan adayı ferhat günaydın Atakum seçim koordinasyon Merkezinin açılışında konuştu.

Yerel 08.02.2014, 22:26 08.02.2014, 22:35
Günaydın; 'Para ile yürek yarışacak'
MHP Samsun Büyükşehir belediye başkan adayı ferhat günaydın  Atakum seçim koordinasyon Merkezinin açılışında konuştu.

Atakum'daki seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan Günaydın,''Mevcut yönetime en güzel dersi 30 Mart'ta oylarınızla siz verin'' dedi.

YILMAZ'A ÜSTÜ KAPALI ELEŞTİRİ

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş'ın Atakum'daki seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın mevcut yönetimin zihniyetini eleştirerek;''Onların paraları çok olabilir ama bizim de mangal gibi yüreğimiz, memleket sevdamız var. Bu seçimler yüreğini ortaya koyanlarla, bir kısım iş adamlarını zengin etmek isteyen zihniyetin seçimleri olacak'' dedi.

30 MART'TA DÜĞÜNÜMÜZ VAR

Gittiği her yerde halkın büyük bir ilgisi ve sevgisiyle karşılandığını, MHP olarak hem üke genelinde hem de Samsun'da büyük bir oy patlaması yaşayacaklarını belirten Günaydın,''Her yerde ayak seslerimiz var. Atakum'u görüyorsunuz. Bütün bunlar gümbür gümbür geldiğimizin resmidir. Biz buna inandık sizlerde inanın. Bu seçimlere damgamızı vuracağız. 30 Mart bizim içinde, sizin içinde düğün bayram günümüz olacak'' diye konuştu.

EMANETİ EHLİNE TESLİM EDİN

Samsun için büyük projeler hazırladıklarını ve 100 bin kişiye istihdam yaratacak dev bir projeyi hayata geçireceklerini sözlerine ekleyen Günaydın,''Biz bu şehri ve şehrimizin insanlarını seviyoruz. Ben devletin trilyonluk bütçelerini idare ettim. Bu şehri yönetecek, bilgi, birikim ve tecrübeye sahibiz. Boğazımızdan haram geçmedi, geçmez de. Bizim derdimiz Samsun'a ve Samsunlulara hizmet etmek. Emaneti ehil ellere teslim etme zamanı gelmiştir'' şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)