Alexa

HADEF'ten Başkan Murat İkiz'e Ziyaret

Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin, Belediye Başkanı Murat İkiz'i ziyaret etti.

HADEF'ten Başkan Murat İkiz'e Ziyaret

Misafirlerini Osmanlı Sofrası Tesislerinde ağırlayan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz HADEF'in çalışmalarına her zaman destek verdiklerini dile getirerek, "Havza Belediyesi olarak federasyonumuzun yanında olmaya devam edeceğiz. HADEF bizim için önemli bir kurum. Hemşerilerimizin bizlere vermiş oldukları destekler önemli. Kurulduğu günden bu yana HADEF kuruluş ilkeleri doğrultusunda ilçemize hizmet etmeye devam ediyor." dedi.

Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin de yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirdiği ziyaretinde, çalışmaları hakkında bilgi verdi, görüş alışverişinde bulundu.

Enver Şahin, ilçe dışında yaşayan Havzalıları Havza'ya katkı sağlamak için bir araya getirmeyi amaçladıklarını anlatarak, ilçenin tanıtımına yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Havza Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD)Genel Başkanı ve HADEF Kurucu Başkanı Fikret Bıyık ise STK’lar olarak amaçlarının ilçeye hizmet olduğunu belirterek; “Bizim tek amacımız ilçemize hizmet ve doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu amaçla kurduğumuz Havza Sanayici ve İşadamları Derneği de hızla büyümekte.” Dedi.

Konuşmaların ardından Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, HADEF Genel Başkanı Enver Şahin ile HASİAD Genel Başkanı ve HADEF Kurucu Başkanı Fikret Bıyık ve beraberindekilere tirit ikram etti.

Havza Muhtarlar Derneğinden Milletvekili Yılmaz’a ziyaret

Diğer taraftan, Havza Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çakıralan Mahallesi Muhtarı Ahmet Çavdar ile Havzalı muhtarlar Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret ettiler.

Ziyarette Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çavdar Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'a Samsun Büyükşehir Belediye başkanlığı döneminde yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek; “Sayın Milletvekilimiz Başkanlık döneminde olduğu gibi şimdi de yanımızda görmekten mutluyuz.” dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise ziyaretten ötürü teşekkür ederek, her zaman Samsun için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Çavdar’a Başkan Yardımcısı Bekir Erden ve dernek yöneticileri eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 14:52
YORUM EKLE

banner325