HADEF’ten İkiz’e teşekkür Ziyareti

Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin, Eski Belediye Başkanı Avukat Murat İkiz'i ziyaret etti.

Yerel 29.09.2019, 14:44 29.09.2019, 15:49
HADEF’ten İkiz’e teşekkür Ziyareti

Eski Belediye Başkanı Avukat Murat İkiz'i ziyaret eden Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin,  bu güne kadar kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim.

Misafirlerini açtığı avukatlık bürosunda ağırlayan Murat İkiz HADEF'in ilçe için önemli çalılmalara imza attığını belirterek; “ Kurulduğu günden bu yana HADEF kuruluş ilkeleri doğrultusunda ilçemize hizmet etmeye devam ediyor. Dün olduğu gibi bu günde HADEF’in yanında ve destekçisiyim. Üzerime düşün bir görev olduğunda geri durmayacağız.”dedi.

Ziyarette Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin, federasyon çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “ İlçe dışında yaşayan Havzalıları Havza'ya katkı sağlamak için bir araya getirmeyi amaçlamaktayız. İlçenin tanıtımına yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sayın İkiz’e bu güne kadar bizlere vermiş oldukları desteklerden teşekkür ederim. Biliyorum Sayın İkiz desteği her zaman bizimle olacak. Onun tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanmak bizlere onur verir.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)