Hakan Göktaş, Sırada Saruhanlı Var

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlere de yerinde inceleme yaparak, anında cevap veriyor.

Yerel 17.12.2020, 19:00 17.12.2020, 19:24
Hakan Göktaş, Sırada Saruhanlı Var

Manisa'da Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Saruhanlı ilçesini ziyaret ederek, ilçe meydanındaki üzüm heykeli çevresi, Uğur Mumcu Parkı ve şehitlikte incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlılı vatandaşlardan gelen talepler üzerine ilçede incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği ve Mezarlıklar Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Saruhanlı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Serdar Özgedik ile birlikte Saruhanlı meydanı'ndaki üzüm heykeli çevresi, Uğur Mumcu Parkı ve şehitlikte incelemelerde bulundu. İlçedeki yeşil alanların bakımı, temizliği ve yenilenmesi noktasında tespitlerde bulunan Daire Başkanı Göktaş, vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlerin içeriği hakkında da ilgililerden bilgi aldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde vatandaşların hoşça vakit geçirecekleri yeşil alanların arttırılması ve mevcut yeşil alanların da korunması noktasında çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini belirten Kent Estetiği ve Mezarlıklar Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Saruhanlı’mızın sembolü haline gelen üzüm heykelinin durumunu, manevi anlamda bizler için büyük öneme sahip olan şehitlik ve Uğur Mumcu Parkı’nda incelemelerde bulunduk. En kısa sürede çalışmalara başlayacak şekilde planlamamızı yaptık. İlimiz genelinde kent estetiği ve yeşil bir Manisa için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
hafif yağmur