Havza Belediye Başkanı Özdemir; İşbirliği, güç birliğidir

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi işbirliği ile yürütülen Havza Buğday Pazarı bağlantı yolu asfaltlama çalışmalarını inceledi.

Yerel 21.09.2019, 14:45
Havza Belediye Başkanı Özdemir; İşbirliği, güç birliğidir

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi işbirliği ile yürütülen Havza Buğday Pazarı bağlantı yolu asfaltlama çalışmalarını denetleyen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir,  işbirliğinin güç birliği olduğuna dikkat çekti.

Özdemir buğday pazarı esnafları ile bir süre görüştü.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, yapılan çalışma ile buğday pazarının önemli bir sıkıntısının ortadan kalkacağını belirterek, “İşbirliği, güç birliği demek daha hızlı ve daha kaliteli hizmet demek. İlçemizde Büyükşehir Belediyemiz ile belediyemiz ekipleri koordineli ve bir birlerine destek vererek hizmet üretmekteler. Bu da işlerin daha hızlı olmasına vesile oluyor. Şu anda ilçemiz yazıkışla Mahallemizde de her iki belediyemizin ekipleri sıcak asfalt çalışması yapmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Sıkıntılar ortadan kalktı

Havza Buğday Pazarı Derneği Başkanı Sencer Gedik, Özdemir’e teşekkür ederek; “Çiftçilerimiz buraya gelirken zorlanıyorlardı. Bizlerde ürünlerimizi sevk ederken aynı sıkıntıları yaşamaktaydık. Bu sorunun ortadan kalmasında emeği geçen Havza Kaymakamımız Metin Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ve Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederim.” Dedi.

Yorumlar (0)