Havza Belediye Başkanı Özkan Özdemir’e Ziyaret

Kavak Orman İşletme Müdürlüğü görevinden Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Özkan Güneş Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Yerel 03.01.2022, 21:26
Havza Belediye Başkanı Özkan Özdemir’e Ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Güneş, Başkan Özdemir’e Orman İşletme Müdürlüğü olarak Havza’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktararak bir süre sohbet ettiler.

Güneş Havza’da önemli miktarda ağaçlandırma çalışması yapıldığını belirterek; “Görev süremiz boyunca bölgemize en iyi hizmeti vermeye çalıştık. İnşallah başarılı olmuşuzdur. Yürüttüğümüz bu çalışmalarda bizlere her zaman destek olan Sayın Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Güneş’e ziyaretinden ötürü teşekkür ederek; “ Öncelikle Sayın Güneş’e yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemizde yapılan çalışmalar ile orman varlığımıza önemli katkılarda bulunuldu. Bunun yanı sıra Kılavuz Ormanı Mesire alanı çalışmamızda önemli mesafeler kat ettik. Sayın Güneş’e ve ekibine bizlere ve ilçemize vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Güneş’e Havza Orman İşletme Şefi Rıdvan Mutlu ve Çakıralan Orman İşletme Şefi Çağlar Kalender eşlik etti.


Başarılı Öğrencilerden Başkan Özdemir’e ziyaret

Samsun il genelinde düzenlenen yarışma, etkinlik, takım ve bireysel spor müsabakalarda dereceye girerek düzenlenecek bölge yarışmalarında Samsun’u temsil etmeye hak kazanan öğrenci ve öğrermenleri Havza Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül töreninin ardınan Havza Belediyesini ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile bir araya geldiler.

 Programda konuşan Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam her başarının öğrencinin motivasyonu arttırdığını belirterek; “ Her başarı bir sonraki yarışmanın motivasyon aracı oluyor. Başarı geldikçe öğrencilerimizdeki özgüveninde arttığını gözlemekteyiz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederim” dedi.

Özdemir, başarılarından dolayı öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederek; “İlçemizi en iyi şekilde Samsunda temsil ederek ilimizi temsil etmeye hak kazanan sizler bizler için onur kaynağısınız. Havza Belediyesi olarak her zaman geleceğimizin teminatı ve büyükleri olan siz öğrencilerimizin yanında ve destekçisiyiz. İnşallah ilçemiz öğrencilerimizin başarıları artarak devam edecek. Öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)