banner434

banner433

Havza Belediyesinden fiyat ve stok denetimi

Havza Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçe genelindeki marketler denetleyerek raflardaki yağ stoklarını ve fiyatları incelenerek stok ve fahiş fiyat denetimi gerçekleştirdi.

Yerel 15.03.2022, 00:31
Havza Belediyesinden fiyat ve stok denetimi

Havza Belediyesi zabıta ekipleri marketleri denetledi. Zabıta ekipleri, Raflardaki yağ stoklarını ve fiyatları incelenerek stok ve fahiş fiyat denetimi gerçekleştirdi.

Havza Zabıta Müdürü Erhan Demir idaresindeki zabıta ekipleri yerel ve zincir marketlerdeki reyonları gezerek, gıda ve temel tüketim ürünlerinde fiyat artışlarından raf ve kasa fiyatları arasındaki uyuşmazlığa ile raflardaki ürünlerin son kullanma tarihi denetlendi. Ekipleri ayrıca market depolarındaki yağ stoklarını da inceledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İlçemizde vatandaşlarımızın olumsuzluk yaşamaması için zabıta personelimiz marketlerde incelemelerde bulundu. Reyonları gezen, gıda ve temel tüketim ürünlerinde fiyat artışlarını, raf ve kasa fiyatlarını denetlediler. İlçe esnafımızda olumsuz bir durum yaşanmamıştır. Hemşerilerimizin refahı ve sağlığı önceliğimizdir` ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)