Havza'da, 25 Mayıs’ın 102. Yıl Dönümü için konvoy

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 101. yıl dönümü nedeni ile Havza Kaymakamlığı ve Havza Belediyesi iş birliği araç konvoyu düzenledi. 25 Mayıs’ın 102. Yıl Dönümü için konvoy ve havai fişek gösterisi yapıldı.

Yerel 26.05.2021, 10:17 26.05.2021, 10:23
Havza'da, 25 Mayıs’ın 102. Yıl Dönümü için konvoy

Hacza'da 25 Mayıs’ın 102. Yıl Dönümü için konvoy ve havai fişek gösterisi yapıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 101. yıl dönümü nedeni ile Havza Kaymakamlığı ve Havza Belediyesi iş birliği araç konvoyu düzenledi.

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 102. yıl dönümü nedeni ile düzenlenen konvoy İnönü Mahallesinden başladı.

Konvoya katılan Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, siyasi parti temsilcileri ve protokol üyeleri ellerinde bayraklarla üstü açık otobüsten halkı selamladılar ve bayramlaını kutladılar. Resmi araçların katıldığı araç konvoyu şehir turunun ardından Mehmetçik Meydanı’nda sona erdi.

Program Mehmetçik Meydanı'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Havza Belediyesi tarafından düzenlenen havai fişek gösterisi ile sona erdi.

Programlara Kaymakam Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, siyasi parti temsilcileri ve protokol üyeleri katıldılar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)