Havza'da dezenfeksiyon çalışması Devam Ediyor

Sokağa çıkma yasağı ve tedbirler kapsamında korona virüse karşı bugünde Havza Belediyesi tarafından meydan ve caddelerde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.

Yerel 17.05.2020, 21:45 17.05.2020, 23:02
Havza'da dezenfeksiyon çalışması Devam Ediyor

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Halkımız evde kalsın, biz onlar için 24 saat çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Çinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından meydan ve caddelerde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.

Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt'un koordinesinde devam eden ve gece yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı Mehmetçik Meydanı, Hasan Aktar ve Kazım Paşa Caddelerinde Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı dezenfeksiyon ekibi tarafından çalışma gerçekleştirildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise yapmış olduğu açıklamada çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirterek, “Belediye olarak bizler üzerimize düşen ne varsa yapmaktayız. Halkımız evde kalsın, biz onlar için 24 saat çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu