Havza'da “Geleceğe Nefes” seferberliği

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Belediye personeli ile birlikte Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan Geleceğe Nefes” seferberliği kapsamında bin 111 fidan dikim etkinliğine katıldı.

Yerel 11.11.2019, 20:37 11.11.2019, 20:45
Havza'da “Geleceğe Nefes” seferberliği

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan Türkiye genelinde gerçekleştirilecek “Geleceğe Nefes” seferberliği kapsamında bin 111 fidan dikim etkinliğine katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Belediye personeli ile birlikte fidan dikti.

“Geleceğe Nefes” seferberliği kapsamında Boyalıca Mahallesi Köy Üstü Mevkiinde Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in katılımları saat 11.11’da bin 111 fidan dikimi yapıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise yatırımların en güzelinin geleceğe yapılan yatırımlar olduğunu belirterek; “ Birlikte diktiğimiz bu fidanlar büyüyecek, oksijen ve enerji üretecek. Gençlerimiz için, geleceğimiz için inşallah bu tip projeleri belediye olarak destekliyoruz. Desteklemeye de devam edeceğiz. Yeşil bir Havza için çalışıyoruz ve bu bağlamda belediye park ve bahçelerimizde çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Türkiye genelinde gerçekleştirilecek “Geleceğe Nefes” seferberliğinde bizlerde belediye personelimiz ile birlikte yerimizi aldık.” dedi.

Etkinliğe Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, protokol üyeleri, belediye personeli, öğrenciler, askerler, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)