Havza'da Muhtarlar Derneği İstişare Toplantısı Yapıldı

Havza Muhtarları Dernek lokalinde bir araya geldi. Dernek Başkanı Ahmet Çavdar yaptığı konuşmada, salı günü toprağa verilen şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar ve şehitler için duaya davet etti.

Yerel 13.12.2019, 13:23
Havza'da Muhtarlar Derneği İstişare Toplantısı Yapıldı

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar yapılan toplantılar ile dernek üyesi muhtarların bir araya gelme şansı bulduklarını belirterek, “Salı günü toprağa verdiğimiz şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar kardeşimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, muhtarlar toplantısında yaptığı konuşmada, “Amacımız kaynaklarımızı doğru kullanarak en fazla hizmeti sizlere ulaştırmak. Bunun için de yine siz değerli muhtarlarımızın katkıları bizler için çok önemli. Halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürmenin gayretindeyiz. Bunun için Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız.

2020 yılı için planlamalarımız yaptık ve inşallah önümüzdeki yılda çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Yine Samsun Büyükşehir Belediyemizin ilgili daireleri de 2020 planlamalarını yaptılar. Herkesin ve her mahallenin kendine göre bir önceliği var. Bizler planlamamızı yaparken ilçemizin önceliklerini dikkate aldık. Hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Havza Belediyemiz olarak çalışmalarda bir birimize destek vererek halkımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)