Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünden özel gösterim

Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından dijital bağımlılıkla mücadele kapsamında düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Yerel 23.11.2021, 14:27 23.11.2021, 14:41
Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünden özel gösterim

Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde dijital bağımlılık ile mücadele kapsamında Okul Destek Projesi (ODES) kapsamında destek alan çocuklara yönelik film gösterimi gerçekleştirildi.

Havza Gençlik Merkez, çok amaçlı salonunda gerçekleşen sinema etkinliğine ODES projesi kapsamında destek alan öğrencilere sinema etkinliği gerçekleşti.

Etkinlik kapsamında çocukların güzel vakit geçirmesini desteklemek amacı ile patlamış mısır ve meyve suyu ikram edilerek sinema ortamı yaşatılarak “Her Çocuk Özeldir” filmi izletildi.

Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sezen Necla Güvendi Mutlu , dijital bağımlılıkla mücadele kapsamında farkındalık eğitimlerinin devam edeceğini dile getirerek, “Dijital bağımlılığı azaltmak ve farkındalık oluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mümkün olduğunca çok çocuğumuza ulaşmayı hedeflemekteyiz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)