Havza Ticaret ve Sanayi Odasından işbirliği ziyareti

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ve yönetim kurulu üyeleri Havza MYO Müdürlüğüne atanan Dr. Öğr. Üyesi Ercan Tural’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yerel 17.12.2020, 17:37 17.12.2020, 19:23
Havza Ticaret ve Sanayi Odasından işbirliği ziyareti

 Havza MYO Müdürlüğüne atanan Dr. Öğr. Üyesi Ercan Tural’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Havza TSO Başkanı Erkan Acar ve yönetim kurulu üyeleri  ilçe adına her ne varsa yapmaya hazır olduklarını söylediler.

Ziyarette ilçe ekonomisi ve ilçenin gelişimi için yapılabilecek işbirliği konular ile ilgili istişare yapıldı.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar; “Havza MYO bizim için önemli bir kurum. İlçemize hem ekonomik anlamda hem de akademik anlamda büyük katkılar sunmakta. Havza TSO yönetimi olarak bizlerde her zaman okulumuz ve okul idaremizin yanındayız. İnşallah Havza’da faaliyete geçen organize sanayimizi gelişmesi için okulumuz ile yapacağımız işbirliği bizlere büyük katkılar sağlayacak. Havzamız geliştikçe okulumuzda gelişecektir.”dedi.

Havza MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ercan Tural ise Acar ve beraberindekilere teşekkür ederek; “Okul yönetimi olarak amacımız sadece eğitim vermek değil. Aynı zamanda bulunduğumuz bölgeye fayda sağlamak. İlçemiz adına üzerimize düşen ne var ise yapmaya hazırız ve her türlü işbirliğine açığız.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
açık