banner434

banner433

Havza’da bayram için tedbirler alındı

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeleri ekipleri işçe mezarlığında ot biçme ve temizlik çalışması yaptı.

Yerel 11.05.2021, 15:32
Havza’da bayram için tedbirler alındı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla gerekli tedbir alındığını bildirdi.

Başkan Özdemir; “Bu bayram evde kalalım. Bayram boyunca tedbirler kapsamında belirtilen zorunlu haller dışında sokağa çıkmayalım.” dedi.

Çalışmalar kapsamında Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeleri ekipleri işçe mezarlığında ot biçme ve temizlik çalışması yaptı. Ayrıca Havza Belediyesinde halkın rahat bir bayram geçirebilmesi için bayram öncesi ve sonrası için zabıta ve temizlik işleri müdürlükleri başta olmak üzere ilgili birimlerde gerekli görevlendirmeler yapıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ; “Halkımızın evde rahat bir bayram geçirmesi için çalışmaktayız. Tüm birimlerimiz bayram boyunca görevinin başında olacak. Öncelikli hedefimiz halkımızın rahat bir bayram geçirmesini sağlamak. Bunun için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Başkan Özdemir; “Hazırlıklar kapsamında ilçe geneli, parklar, bahçeler, ilçe mezarlığı ile şehitliklerin temizlendi ve zabıta ekiplerince denetimlerin artırıldı. Son günlerini yaşadığımız mübarek Ramazan ayının üzüntüsünü yaşarken yeni bir bayrama kavuşmanın da buruk sevinci var içimizde. Bu sene daha dün dediğimiz bayramlar için eski bayramlar demenin hüznü var içimizde.” Dedi.

Başkan Sebahattin Özdemir; “İnşallah en kısa sürede bu belayı başımızdan def eder yine kucaklaşarak bayramlaştığımız bayramlara hep birlikte ulaşacağız. Bunun için bu bayram evde kalalım. Bayram boyunca tedbirler kapsamında belirtilen zorunlu haller dışında sokağa çıkmayalım. Havzalı hemşerilerimin ve tüm ülkemizin Ramazan Bayramını kutlarım.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)