Havza’da, Bizim Köy Program Çekimleri Tamamladı

Ülkemizin kültür ve turizm değerleri ile ekonomik zenginliklerini tanıtırken tarım ve hayvancılıkla ilgili gelişmelerden haberler veren Çiftçi TV’de Bizim Köy programının Havza’da ki çekimleri tamamladı.

Yerel 14.11.2020, 13:14 15.11.2020, 10:23
Havza’da, Bizim Köy Program Çekimleri Tamamladı

Çiftçi TV, Bizim Köy programının Havza’daki çekimlerini tamamladı.Ülkemizin kültür ve turizm değerleri ile ekonomik zenginliklerini tanıtırken tarım ve hayvancılıkla ilgili gelişmelerden haberler Çiftçi TV’de veren Bizim Köy programının Havza’da ki çekimlerinin yönetmenliğini ve sunuculuğunu Erol Kılıç yaptı. Program kapsamında Havza’ya bağlı Çiftlik, Çakıralan ve Karameşe Mahallelerinde gerçekleştirildi.

Yapılan çekimlerde Çiftlik Mahallesi Muhtarı Mehmet Yıldırım, Çakıralan Mahallesi Muhtarı Ahmet Çavdar, Havza Ziraat Odası Başkanı ve aynı zamanda Karameşe Mahalle Muhtarı Coşkun Genç ile mahalle sakinleri bölgedeki hayvancılık ve tarım faaliyetleri hakkında bilgiler aktardılar.

İki gün boyunca devam eden program çekimlerine Havza Belediyesi de destek verdi.

Programın yönetmenliğini ve sunuculuğunu yapan Erol Kılıç; “Programımızda ülkemizin kültür ve turizm değerleri ile ekonomik zenginliklerini tanıtırken tarım ve hayvancılıkla ilgili gelişmelerden haberlere yer vermekteyiz. Çekimlerimizde bizlere destek olan başta Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt’a ve Havza Belediyesine teşekkür ederim.” Dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)