Alexa

Haydi İnegöl Türkiye’ye örnek olalım

Ülkü Ocakları İnegöl İlçe Başkanı Alparslan DEMİR, Bayram’da ihtiyaç sahipleri çocuklar için 'bayramlık' kampanyası düzenledi.

Haydi İnegöl Türkiye’ye örnek olalım
banner327

İnegöl Ülkü ocakları, Bayram’da ihtiyaç sahipleri çocuklar için "Bayramlık Elbise" kampanyası düzenledi. 

Rahmet ayı olan Ramazan ayının tüm islam alemine hayırlar getirmesini dileyen Ülkü Ocakları İnegöl İlçe Başkanı Alparslan DEMİR, yazılı basın açıklaması yaparak şöyle dedi:

"Zor günler geçirdiğimiz Ülkemizde, morale, tebessüme, güler yüze çok fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Milletçe el ele verip bir olup, haine ve küffara karşı tek yumruk olmak, birliğimize dirliğimize zarar vermek isteyen herkesi saflarımızdan çıkarmak ve artık mutlu bereketli huzurlu günlere yarınlara ulaşmak gerekiyor, Yarınları mutlu edebilmenin yolu ise bugünkü yavrularımızı sevindirmekten geçiyor.

Bu sebeble İnegöl Ülkü Ocakları olarak Ramazan Bayramına sayılı günler kala biz yarınlarımızın yüzünde tebessüm olsun diye bir adım attık. Bu konuda da değerli İnegöl halkından yavrularımıza destek bekliyoruz. Bizim aracılığımızla ya da değil önemli olan bir yavrumuzu bayram sabahı mutlu uyandırmaktır amacımız. Durumu imkanları bitakım ihtiyaçlara el vermeyen ailelerimize ramazan boyunca erzak yardımında bulunduk sıra yavrularımıza geldi Bayramda onlarıda mutlu etmek en güzel  Bayramdır bizlere Haydi İnegöl  Türkiye’ye örnek olalım…"

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 13:57
YORUM EKLE