Alexa

Hüseyin Edis: Her zaman Samsunluların hizmetindeyim

MHP Samsun milletvekili adayı Hüseyin Edis, "Ben sadece seçim zamanlarında Samsun’a gelmiyorum. Her zaman Samsunluların hizmetindeyim" dedi.

Hüseyin Edis: Her zaman Samsunluların hizmetindeyim
 MHP Samsun milletvekili adayı Hüseyin Edis, "Ben sadece seçim zamanlarında Samsun’a gelmiyorum. Her zaman Samsunluların hizmetindeyim" dedi.

MHP Samsun milletvekili adayı Hüseyin Edis, baba ocağı Bafra’da seçim çalışmalarını sürdürüyor. Edis, "Yolsuzlukla, işsizlikle mücadele edeceğini söyleyen hükümet ne yazık ki gelinen noktada icraatlarıyla sınıfta kalmıştır. Ülkede ne yolsuzluk bitmiş, ne de işsizlik son bulmuştur. Her gün gazetelerin 3. sayfaları asayiş haberlerinden geçilmemektedir. Bu gidişatı değiştirmenin tek çaresi MHP'dir. Yüce milletimiz AK Parti'nin yanlış politikalarından yorulmuştur. MHP bu seçimlerde iktidar olacak ve bu yanlış düzeni değiştirecektir. Partimizin kadroları ve tüm camiamız artık iktidar olmak üzerine plan ve programlarını yapmaktadır. Samsun'da MHP iktidarında her türlü nasibini alarak büyüyen ve gelişen bir büyükşehir konumuna gelecektir. Ben sadece seçim zamanlarında Samsun’a gelmiyorum. Her zaman Samsunluların hizmetindeyim. Biz yıllar önce Ankara’da Samsunlular Platformunu kurmuştuk. Son 10 yıldır da Samsun için ne yapabilirizi konuşarak, çözüm arayışları içerisindeydik. Ben her zaman Samsun ile iç içe oldum, Samsun’dan hiç kopmadım ki." dedi.

Samsun’un siyasi sahipsizliği olduğunu söyleyen Edis, "Ben görevimden istifa etmedim, bu halka, bu yüce millete hizmet etmek için kendimi emekliye ayırdım. Samsunlu bir şey istemeden, hiç bir şey yapılmaz. Bu nedenle biz iktidara geldiğimizde Samsunlulara önderlik edeceğiz. Yerel idareciler ile yöneticiler ile ve siyasiler olarak takım halinde olursak başarı göreceksiniz kendiliğinden gelecektir. Biz bu konuda ekip çalışmasına inanıyoruz ve de çok iddialıyız. Ben 35 yıldır Genel Merkez ile iç içeyim. Sayın Devlet Bahçeli Genel Başkanımız ile de çok önemli bir geçmişimiz var. Sadece Sayın Bahçeli mi? Genel Merkezin, Genel Başkan Yardımcılarına kadar abi kardeşliğimiz var. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde milletimiz hür iradesini sandıkta MHP’den yana kullanacaktır.” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2015, 22:32
YORUM EKLE