Hüseyin Evgin, İyi ki Cengiz Ergün Gibi Bir Başkana Sahibiz

Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Evgin, “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İyi ki Cengiz Ergün gibi bir Başkana sahibiz” dedi.

Yerel 03.10.2021, 12:37
Hüseyin Evgin, İyi ki Cengiz Ergün Gibi Bir Başkana Sahibiz

Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Evgin “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İyi ki Cengiz Ergün gibi bir Başkana sahibiz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelere yeterli içme suyu temin etmek adına yoğun mesaisine devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Kırkağaç’ın Gökçukur Mahallesinde de yeni bir sondaj kuyusu açıldı. Açılan sondajdan saniyede 2 litre verime sahip su elde edildi. Mahalle sakinleri yapılan çalışmadan ötürü MASKİ’ye teşekkür etti. Çalışmayı İçme Suyu Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden İlker Kılıç da yerinde takip etti.

“MASKİ, mahallemizi susuz bırakmadı”

Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Evgin, “Çalışmadan çok memnunuz. MASKİ, mahallemizi susuz bırakmadı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İyi ki Cengiz Ergün gibi bir Başkana sahibiz” dedi.

Yorumlar (0)