"Ilgaz Sen Anadolu'nun Yüce Bir Dağısın"

Çankırı Türk Büro Sen Kadın Kolları tarafından düzenlenen etkinlikte Büro Sen'ciler kar keyfi yaşadı.

Yerel 19.02.2017, 23:51 20.02.2017, 00:12
"Ilgaz Sen Anadolu'nun Yüce Bir Dağısın"

Yeşil ve beyazın muhteşem görüntüsü eşliğinde kış sporlarının keyfini doyasıya çıkarma imkanını bulduklarını söyleyen Türk Büro-Sen kadın kolları başkanı Betül Ayhan "sevgili üyelerimiz ve ailelerine sağlayabilmek için Çankırı Türk-Büro-Sen Kadın Kolları tarafından düzenlenen yeni bir organizasyonda yine beraberdik." ifadelerini kullandı.

Çankırı Türk-Büro-Sen Kadın Kollarınca tarafından düzenlenen etkinlikle ilgili yapılan açıklama şöyle:

TÜRK BÜRO-SEN YILDIZTEPE’DE

Yerimiz tabiî ki Ilgaz ve Yıldıztepe… Üyelerimiz teleferik sefası ve kayak keyfine ilgi ve katılım yüksek oldu. Kar üstündeki mangal ve çay keyfi ise ayrı bir güzellikteydi. Yaklaşık 140 kişinin katıldığı organizasyona ayrıca; Kastamonu Şube Başkanı Ali İhsan Bayram ve Şube Başkan Yardımcıları Kemal Özcan, Ahmet Emiroğlu, İbrahim Çiftçi, Çorum Şube Başkanımız Sami Çam, Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci de katıldılar. Güzel bir tesadüf olarak karşılaştığımız İl Defterdarımız Sayın Ahmet Seçim Güldoğan Bey de bizlere şeref verdİ. Beraberce hoşca vakit geçirdik.
 
Çankırı Şube Kadın Kolları Başkanı Betül Ayhan; “Başta Çankırı Şube Başkanımız Metin Memiş’e, Şube Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Özden, Yüksel Demirbaş, Erol Demir, Yakup Eskimez, Feyzullah Karadeniz ve Bekir Eraslan’a katkılarından ve emeklerinden dolayı, yine organizasyonlar da bizleri yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür ederek başka faaliyetlerimizde ve seneye tekrar Yıldıztepe’de buluşmak üzere” dedi.
 
Ilgaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde yapılan  organizasyonumuzdan üyelerimiz, bir günlüğüne de olsa çalışma hayatında yaşanan stres ve sıkıntıları  bir kenara bırakarak aileleri ile birlikte gönüllerince eğlenmenin mutluluğunu yaşadılar.Bu tür faaliyetlerin sürekli olmasını ve tekrarını talep ettiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
açık