İlkadım, Alan El İle Veren Eli Buluşturmaya Devam Ediyor

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi hayırseverlerin bağışladığı ihtiyaç fazlası eşyaları yenileme atölyesinde yenileyerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

Yerel 17.08.2021, 23:52
İlkadım, Alan El İle Veren Eli Buluşturmaya Devam Ediyor

İlkadım Belediyesi Alan el ile veren eli buluşturuyor. İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi hayırseverlerin bağışladığı ihtiyaç fazlası eşyaları yenileme atölyesinde yenileyerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor. Yardımsever vatandaşlara seslenen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Bizim yaptığımız yardımlar kadar vatandaşlarımızın bizlere ulaştıracağı bağışlar da büyük önem arz ediyor.” dedi.

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü'ne bağlı Kadın Koordinasyon Merkezi Hayır Çarşısı’na vatandaşlar tarafından bağışlanan yardımları bünyesinde bulunan yenileme atölyesinde yenileyerek ihtiyaç sahiplerine veriyor.İ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yaptığı açıklamada, ” Hayır Çarşımız olarak yılın her günü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Kadın Koordinasyon Merkezimiz komisyonumuzda görevli gönüllülerimiz, kapı kapı dolaşıyor. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını belirleyen gönüllülerimizin belirlediği ihtiyaç sahibi hanelerin, içerisinde bulunan tüm sorunları el ele vererek çözüyoruz. Kıyafetten gıdaya, eşyadan eğitime birçok alanda destekler veriyoruz. Bunları yaparken de en büyük güvencemiz bağışçılarımız. Bağışçılarımızın bize güvenerek getirdiklerini biz de ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturuyoruz. Buradan seslenmek istiyorum, gelin Hayır Çarşımız aracılığıyla binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşımıza birlikte ulaşalım” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)