İlkadım Başkan Vekili Kandemir, Şehitler İçin Başsağlığı Mesajı Yayınladı

Bitlis’in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan helikopterin düşmesi sonucu şehit için İlkadım Başkan Vekili Kandemir Başsağlığı Mesajı Yayınladı.

Yerel 05.03.2021, 13:01 05.03.2021, 14:17
İlkadım Başkan Vekili Kandemir, Şehitler İçin Başsağlığı Mesajı Yayınladı

İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Ali Kandemir, Bitlis’in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 11 asker için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Vekili Kandemir bugün yayınladığı mesajında şunları söyledi:

“Dün Bitlis’ten gelen kahredici haber hepimizi derin üzüntüye boğdu. Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere saat 13.55’te kalkış yapan ve içerisinde 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş’ın da bulunduğu Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na ait helikopterin düşmesi sonucu 11 askerimiz şehit oldu 2 askerimiz yaralandı.

Milletçe büyük üzüntü ve keder içerisindeyiz. Askerlerimizin terörle mücadele için bölgede olduklarını, canlarını hiçe sayarak zorlu hava şartlarında dahi mücadele içinde olduklarını, vatan savunması için şehit olduklarını, acılarını ve hatıralarını bir an bile unutmayacağımızı ifade ederek, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı Mehmetçiklerimize ise acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)