İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Bayramını Kutladı

Türk İslam Aleminin Ramazan bayramını kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Herkesin sevinç içerisinde bir ve beraber olacağı bir bayram diliyorum^" dedi.

Yerel 21.05.2020, 23:36 22.05.2020, 03:35
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Bayramını Kutladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Bayramını kutlayarak, "ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Demirtaş, Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı bayramlaşma mesajı şöyle;

Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Mesajında, bayramların birlik ve beraberliğe olan katkısına değinen Başkan Demirtaş, "Herkesin sevinç içerisinde bir ve beraber olacağı bir bayram diliyorum. Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Sevincin, mutluluğun ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı nice bayramlara ulaşmak temennisiyle Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)