İlkadım Belediyesi, Artı Bilim ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı

İlkadım Belediyesi, Artı Bilim ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” arasında yapılan protokol gereği eğitim ve öğretim ücretlerinde yüzde 15 ile 20 arasında indirim uygulanacak.

Yerel 02.07.2021, 18:33
İlkadım  Belediyesi, Artı Bilim ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı

İlkadım  Belediyesi, Artı Bilim ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzalanarak, öğrencilerin eğitim ve öğretim ücretlerinde yüzde 15 ile 20 arasında indirim uygulanmasına karar verildi.

Eğitim hizmetinde indirim sağlayan protokolde imzaları, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Şerif Mırık ve Artı Bilim Halkla İlişkiler Müdürü Cansu Yondemir imzaladı.

 protokol çerçevesinde, belediye personelinin ve birinci derece yakınlarının çocukları, Artı Bilim Ortaokulu ve Artı Bilim Anadolu Lisesi branşlarında kayıtlarda yıllık eğitim ücretleri üzerinden yüzde 20 indirimden ayrıca bursluluk şartlarına uyan öğrencilerden de yüzde 100 ile yüzde 40 arasında kurulan  komisyon üyelerinin belirlediği oranlarda indirimden faydalanabilecekler. 

Artı Bilim Halkla İlişkiler Müdürü Cansu Yondemir’in katıldığı imza töreninin ardından bir açıklama yapan, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık eğitim protokolünün hayırlı olmasını diledi.

“Eğitim tek önceliğimiz”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Eğitim önceliğimiz. Belediye çalışanlarımızın çocuklarının eğitimi için Artı Bilim ile birlikte eğitim protokolü imzaladık. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

“Emeği geçen herkese teşekkür etti”

Artı Bilim Halkla İlişkiler Müdürü Cansu Yondemir de İlkadım Belediyesi ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, eğitim ve öğretime yönelik yaklaşımı ve sunduğu hizmetlerden dolayı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)