İlkadım Belediyesi Kar Mesaisi Ardından Buzlanmalara Karşı Tim Oluşturdu

Samsun'da etkili olan kar yağışı her yeri beyaza bürümüştü. İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri kar küreme ekipleri iki gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle sahada çalışmalarını sürdürdü.

Yerel 19.02.2021, 17:20 19.02.2021, 21:34
İlkadım Belediyesi Kar Mesaisi Ardından Buzlanmalara Karşı Tim Oluşturdu

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri etkili olan karyağışı ardından buzlanmalara karşı çalışmalarını sürdürüyor.Buzlanmaya karşı yollarda ve kaldırımlarda temizlik çalışması başlatarak beyaza bürünen kaldırımları ve Pazar yerlerini temizleyan ekipler buzlanmalara karşı da bütün önlemlerini aldı.

İLKADIM'DA BUZLANMALARA KARŞI TİM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarını dikkate alarak kaldırımlarda ve ilçede kurulan semt pazarlarını temizleyerek vatandaşların yaşayabileceği kazaların da önüne geçmeye çalışan İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, kaldırımları beyaza bürüyen karları küreklerle temizledi.10 kişilik 4 takımdan oluşan kar küreme timi ilçede kurulan pazar yerlerinin de tamamını temizledi.

Demirtaş, Teyakkuz halindeyiz

Samsun'da yoğun kar yağışı ardından İlkadım ilçesinde olası kazalara meydan vermemek için yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş şu açıklamada bulundu; “Halkımızın kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için görevimizin başındayız. Ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarımızda kar kürüme ve tuzlama çalışması gerçekleştiren ekiplerimiz, yaya vatandaşlarımızın sorun yaşamamaları için kaldırımlarda da temizlik çalışması yaptılar. Vatandaşlarımızın ulaşımda sıkıntı yaşamaması adına ekiplerimiz teyakkuz halindeler” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)