İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

İlkadım Belediyesi 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlıyor. Başkan Necattin Demirtaş yaptığı açıklamada, İki farklı yerleşkede hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıklar ortadan kalkacağını söyledi.

Yerel 30.06.2019, 19:09 30.06.2019, 21:14
İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

Gazi Beldesi, Yeşilkent Beldesi ve İlkadım Beldesi’nin birleşimi ile Türkiye'de birçok ilden daha büyük olan İlkadım İlçe Belediyesi 1 temmuz Pazartesinden itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

Gazi Beldesi, Yeşilkent Beldesi ve İlkadım Beldesi’nin birleşmesi ile birlikte büyük bir ilçe haline gelen İlkadım yıllardır iki farklı hizmet binasında hizmet veriyordu. Hem belediye çalışanları hem de vatandaşlar açısından çeşitli zorluklar ve aksaklıkların oluşmasına sebep olan iki ayrı idare binanın yeni binada bir araya gelmesi daha verimli çalışma ortamı sağlayacak.

İlkadım Belediyesi 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren Kadıköy Mahallesi, Ulugazi Toki Konutları önü, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yeni binasında hizmete başlayacak.

Yeni Hizmet Binası ile ilgili açıklamada bulunan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yeni binada daha verimli ve kaliteli hizmetlerde bulunacaklarını belirterek şunları söyledi: "İlkadım ilçemizde İlkadımlı hemşehrilerimize yakışır bir hizmet binasında Temmuz ayının ilk gününden itibaren hizmet vermeye başlıyoruz. İki farklı yerleşkede hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımızla buluşturacağımız yeni binamızın ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımız bundan sonra tüm işlemleri, talepleri ve önerileri için yeni hizmet binamızda misafirimiz olabileceklerdir."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
21°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P