İlkadım Belediyesi'nde Üst Düzey Kritik Toplantı

İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

Yerel 10.07.2019, 22:54 11.07.2019, 00:08
İlkadım Belediyesi'nde Üst Düzey Kritik Toplantı

 İlkadımlı vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için toplanan İlkadım Belediyesi başkan yardımcıları ve birim müdürleri Başkan Necattin Demirtaş'ın talimatları üzerine harekete geçiyor.

Belediye toplantı salonunda yapılan değerlendirme toplantısına Başkan Yardımcıları ile birim müdürleri eksiksiz tam kadro katıldı. Göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılmasının görüşüldüğü toplantıda İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri, Başkan Demirtaş'a devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler vererek, sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular. Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Necattin Demirtaş, işlerin tavizsiz bir şekilde devam ettirilmesi ve halka hizmetin aksamaması için gereken önlemlerin alınması talimatını verdi.

BAŞARAMAYACAĞIMIZ İŞ YOK

Başkan Demirtaş burada yaptığı konuşmada, "vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız diyerek birim müdürlerine seslenen Başkan Demirtaş,''Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim'' dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)