İlkadım'da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler merkez ve kırsal mahallerde çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Demirtaş, Gece gündüz d vatandaşların hizmetinde olduklarını söyledi.

Yerel 20.07.2020, 15:32
İlkadım'da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gece gündüz demeden vatandaşların hizmetinde olmaya devam ettiklerini İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanların hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını söyledi.

İlkadım Belediyesi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

İlkadım  Belediyesi  Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde birçok farklı ekiple gruplar halinde üst yapı çalışmalarını hava şartlarının da elverdiği ölçüde yoğun bir şekilde devam ettiriyor. Merkez ve kırsal mahallelerde  bir çok noktada eş zamanlı çalışan İlkadım Belediyesi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlkadım’ın dört bir yanında çalışmalarını sürdüren ekipler, yaşanan eksikliklere anında müdahale ederek İlkadım’ı daha yaşanabilir bir kent olması adına kentin bir çok noktasında, aynı anda bakım ve yenileme çalışması başlattı. Bu kapsamda ekipler parke yol tamiri, kaldırım tamiri, yama asfalt, yol düzenleme gibi birçok konuda gerçekleştirdiği çalışmalarla kentin güzel bir görünüme kavuşturulması için ilçenin dört bir yanında çalışıyor. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sabahları mesai saatinin başlamasıyla birlikte belediyenin Tepecik Mahallesi'nde bulunan şantiyesinde bir araya gelerek görev dağılımı gerçekleştiriyorlar. Görev dağılımının ardından mobil ekipler kentin belirli bir noktalarına doğru yola çıkarak eksikliklere anında müdahale ediyorlar.

Konuyla ilgili konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;” Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz program dahilinde ilçemizin tüm sokaklarında çalışmalarına devam ediyorlar. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmaların mahallelerde yaşayan vatandaşların takdirini kazanması da bizleri mutlu ediyor. İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)