Alexa

İlkadım'da Caddeler ve Sokaklar Değişiyor

İlkadım'ın her alanda farklılaştığını ve güzelleştiğini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, özellikle halkın yoğun kullandığı alanlara daha estetik bir görünüm kazandırabilmek için titiz çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

İlkadım'da Caddeler ve Sokaklar Değişiyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kasaplar Caddesindeki yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, burada çalışan personele teşekkür etti.

Demirtaş, İlçemiz her alanda farklılaşıyor ve güzelleşiyor. Bizlerde özellikle halkımızın yoğun kullandığı alanlara daha estetik bir görünüm kazandırabilmek için titiz çalışmalar yürütüyoruz” ifadelerini kullanarak, "Vatandaşlarımız güle güle kullansınlar." dedi.

Şehirleri güzel gösteren içerisindeki düzgün ve estetik caddelerdir.

Kasaplar Caddesindeki yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışan personele teşekkür ederek, "İlkadım  güzel ve modern bir görünüme kavuşması için her geçen gün çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu doğrultuda özellikle caddelerimize büyük önem veriyoruz. Çünkü şehirleri güzel gösteren içerisindeki düzgün ve estetik caddelerdir. Çalışmalarımızı yaparken caddeleri tümüyle ele alıyoruz. Önce altyapısını tamamen bitiriyor, daha sonra o caddeyi daha modern gösterecek planlamayı uyguluyoruz." dedi.

"Vatandaşlarımız güle güle kullansınlar"

Kasaplar  Caddesi de projelerinin içerisinde yer alan ve şu anda çalışmaların bitme noktasına gelen bir yer olduğunu dile getiren Demirtaş, "Caddenin asfaltlama çalışması, bitmiş durumda Caddenin görünümüne güzellik katacak olan aydınlatma ve peyzaj çalışmaları da devam etmek üzere. Saathane meydanın olduğu kısımdan Kasaplar Caddesine  doğru baktığınızda caddenin ne kadar değişmiş olduğunu göreceksiniz. Bu anlamda İlkadım ilçemizde yoğun olarak kullanılan Kasaplar Caddesi'ni yenileyerek güzel bir görünüm kazandırdık. Vatandaşlarımız güle güle kullansınlar. Ben bu çalışmalar yapılırken vatandaşlarımızın göstermiş olduğu hassasiyete de teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE