Alexa

İlkadım'dan Prestij Sokaklar...

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2014 yılında’da çalışmalarına ivme kazandırarak prestijli sokakları ilçe halkına kazandırıyor.

İlkadım'dan Prestij Sokaklar...

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,2014 yılında’da çalışmalarına ivme kazandırarak  prestijli sokakları ilçe halkına kazandırıyor.

 İlkadım  Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü ekipleri hava şartlarının iyi seyrettiği bu günlerde yol-kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmalarını hızlandırdı.Ekiplerin yoğun mesai harcadığı  Fevzi Çakmak Mahallesi Çankaya,Selvi,Yasemin,Vezirgan,Mülazım,Seyfi Demirsoy,Ateş Tepe sokaklarında kilitli parke çalışması,süpürge beton yaya kaldırım çalışmalarıyla mahalleyi şantiye alanına çevirdi.
 İLKADIM’DA YAP-BOZA GEÇİT YOK

 Altyapısı tamamlanmış ve imar sorunu olmayan mahallelerde programlı olarak kilit parke ve kaldırım çalışmalarını devam ettirdiklerini söyleyen İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cemil İçel, Belediye olarak üreten bir yapıyla güzel işlere imza attıklarını ve öncelikli olarak kaldırım eksiği bulunan mahallelerde kaldırım çalışmasını yoğunlaştırdıklarını ve kaldırım eksiğini tamamlama konusunda büyük mesafe kat ettiklerini ifade etti.

 SOKAKLARIMIZI TOZDAN ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ

 2014 yılı programı ile tüm mahallelerde kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini belirten İçel , Sezon sonuna kadar bozulan yollarla birlikte kaldırım ihtiyacı olan mahallelerde kaldırım yenileme çalışmalarını aralık olarak sürdüreceğiz. Kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bozulan kaldırımlar yeni bir görünüme, yeni yapılan kaldırımlar ile Fevzi Çakmak Mahallesi başta olmak üzere diğer mahallelerde modern bir kent kimliğine kavuşacak. Halkımızın ayağını yazın tozdan kışın ise çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2014, 21:13
YORUM EKLE