İmamoğlu, seçim stresini Nasıl Attı?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ikinci kez kazandığı 23 Haziran seçiminin stresini, Beylikdüzü Yaşam Vadisi'nde akşam saatlerinde düzenlenen ''Parklarda Caz'' etkinliğiyle attı.

Yerel 30.06.2019, 16:22 30.06.2019, 16:38
İmamoğlu, seçim  stresini Nasıl Attı?

23 Haziran seçiminin stresini, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı'nın (İKSV) Beylikdüzü Yaşam Vadisi'nde akşam saatlerinde düzenen ''Parklarda Caz'' etkinliğiyle atan İmamoğlu, tamamı kadın sanatçılardan oluşan ''Balkan Paradise Orchestra''nın gerçekleştirdiği konseri, eşi Dilek İmamoğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile eşi Zehra Çalık'la birlikte izledi.

İmamoğlu çifti, konser alanında ''Ekrem Başkan'' ve ''Her şey çok güzel olacak'' tezahüratları ve alkışlarla karşılandı.

İmamoğlu ve izleyiciler, konserin büyük bölümünü ayakta ve sanatçılara eşlik ederek izledi.

İmamoğlu'nun, çocuklarla birlikte bir süre dans etti. Konserin bitiminin ardından vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektiren İmamoğlu, Konserin ardından Çalık ve eşi sahneye çıkıp, sanatçıları kutladı.

Çalık, ''Beylikdüzü'nün evladı'' diyerek İmamoğlu ve eşini sahneye davet etti. İmamoülu, burada yaptığı konuşmada; ''Sanatı çok seviyorum. Balkanlardan gelen sanatçı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. İstanbul'un her yerinde sanat ve güzellik olsun. İlk yurt dışı ziyaretimi Balkanla'a yapacağım. Nice güzel senelere Mehmet Murat Çalık ile Beylikdüzü'nde, Ekrem İmamoğlu ile İstanbul'da her şey çok güzel olacak'' dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)