İshak Taşçı; Atakum İçin Projelere Zihni Şahin İle Devam Edeceğiz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 28 proje için toplu açılış programında konuştu. Atakum'un proje kenti olduğunu söyleyen Taşçı, projelerin devam etmesi gerektiğini söyleyerek, cumhur İttifakına destek istedi.

Yerel 30.03.2019, 10:06 30.03.2019, 10:32
İshak Taşçı; Atakum İçin Projelere Zihni Şahin İle Devam Edeceğiz

Atakum'da hizmetlerin devam edebilmesi için destek isteyen İshak Taşçı; Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 28 yeni proje için toplu açılış töreninde konuştu. Atakum Belediyesi Aqua Park önünde gerçekleştirilen açılış töreninde gerçekleştirilen projeleri sıralayan Taşçı; daha sonra, Akarsu Rekraasyon Alanı, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı ve Spor Tesisleri, Alparslan Türkeş Parkı, İhsan Kalkavan Parkı, 7 yeni Halı Saha, Yeni Mahalle Aksem Hanımlar Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi, Yeni Mahalle Aqua Park ve yeni 7 Köy Konağının açılışları, toplu açılış töreni ile gerçekleştirildi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile çok sayıda STK temsilsici ve vatandaşlar katıldığı törende, Atakum İlçesinde göreve geldikleri ilk günden itibaren, ilçenin öncelikli eksiklerinin giderilmesi ve daha da yaşanılabilir bir hale gelmesi için mücadele ettiklerini söyledi.

MİLLETİMİZ KARARINI VERMİŞ

Atakumluların kararını verdiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bugün burada büyük bir gurur yaşıyoruz. Görev sürecimin son gününde dahi, Atakumlu hemşehrilerimiz için çalışıyor, açılışlarımızı gerçekleştirerek projelerimizi hizmetlerine sunuyoruz. AK Belediyecilik, proje belediyeciliği demektir. 5 yılda 87 proje hayata geçirerek, AK Belediyeciliğin en başarılı örneklerinden birisi olduk. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde de Cumhur İttifakımızın adayı olan Zihni Şahin, aynı heyecan içerisinde Atakumlu hemşerilerimize hizmet edecektir. Milletimiz kararını vermiş, sandığın başına gidip, Atakum İlçesinde AK Belediyeciliğin önümüzdeki dönemde de sürmesi için oyunu vermeyi bekliyor” dedi.

ZİHNİ ŞAHİN'E İNANCIMIZ TAMDIR

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı burada yaptığı konuşmada İshak Taşçı’ya, gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı teşekkür ederk, “Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, görev sürecinde başarılı işlere imza atmış bir yol arkadaşımızdır. Görev süresinin dolmasına sayılı saatler kala bile, halkına hizmet sunan Başkan Taşçı’ya teşekkür ediyorum. AK Parti ile birlikte ülkemize, AK Belediyecilik anlayışı geldi. İşte bu anlayışın en güzel örneklerini yaşadığımız Atakum’da önümüzdeki dönemde de Zihni Şahin ile bu örnekleri göreceğimize olan inancım tamdır” dedi.

BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, birlik beraberlik mesajları vererek, “Atakum İlçesi, Türkiye’nin en değerli, en önemli yaşam merkezlerinden birisidir. Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz projeler, çalışmalar için Başkan Taşçı’ya teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışı. Sizlerin desteğiyle, Atakum Belediye Başkanlığı görevini devraldığımızda, ben de hizmet bayrağını daha ileriye taşımak için çalışacağım. Birbirinden önemli projeler, kapsamlı çalışmalarla dolu bir 5 yıl daha, Atakum İlçesini bekliyor” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)