İstiklal Marşımızı Coşkuyla Okuduk

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Fatsa Şehir Stadyumunda saat 19.19’da İstiklal marşı etkinliği düzenlendi.

Yerel 20.05.2021, 20:29
İstiklal Marşımızı Coşkuyla Okuduk

Fatsa İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü organizesinde gerçekleşen İstiklal marşı etkinliğine Kaymakam Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Cumhuriyet Savcısı Şahin Özdemir, siyasi parti temsilcileri ve öğrenciler katıldı. Saat 19.19’da saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından program sona erdi.

“BÜTÜN TÜRK MİLLETİNİN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM”

Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran tören sonrası yaptığı açıklamada, “Bütün Türk Milletinin Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 102. yılını tebrik ediyorum. İlçe merkezinde çelenk sunumu ile başlayan etkinliklerimiz bütün Türkiye genelinde olduğu gibi saat 19.19 itibariyle Fatsa şehir stadımızda ilçemiz protokolü ve siyasetçi arkadaşlarımız, vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla İstiklal Marşı etkinliğimiz oldu. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluşunda önemli bir mihenk taşı olan Atatürk'ün Samsun'a çıkışını kutlamış olduk. Yine buradan bütün Türk Milletimizin Fatsalı hemşerilerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyorum ve bu yolda şehadet şerbetini içen bütün herkesin mekanları cennet olsun, Allah rahmet eylesin diyorum ve Ata'mıza da buradan şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

“GENÇLERİMİZE GÜVENDİKÇE BAŞARILARIMIZ DAHA DA ARTACAK”

Fatsa İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Halil Bekyürek’ de yaptığı açıklamada, “Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 102. yıl dönümünü kutladık. Gerçekten çok mutluyuz, coşkuluyuz daha nice 102 yıllara diyorum. Pandemi bizleri her ne kadar gençlerimizle, sporcularımızla buluşturamasa da biz elimizden geldiğince bu bayramı coşkuyla kutladık. Buradan tüm sporcularımızı kutluyorum, çok büyük başarılarımız var. İnşallah bu başarılarımız gençlerimize güvendiğimiz sürece daha çok artacağını düşünüyoruz. Tekrar tüm halkımızın 19 Mayıs gençlik ve spor bayramını kutluyorum.” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)