Alexa

Kadın Girişimciler İşletmelerde Finansal Okuryazarlık Eğitimi aldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Manisa İl Kadın Girişimciler Kurulu Şubat ayı toplantısını Manisa Zone Lounge restoran da gerçekleştirdi.

Kadın Girişimciler İşletmelerde Finansal Okuryazarlık Eğitimi aldı
banner327

Kadın Girişimciler Şubat ayı toplantısına Firma Kliniği Eğitim Araştırma Danışmanlık Hizmetleri Şirket Müdürü Gamze Karaa konuk oldu. Gamze Karaa, kadın girişimcilere işletmelerde finansal okuryazarlık eğitimi verdi. Firma Kliniği Eğitim Araştırma Danışmanlık Hizmetleri Şirket Müdürü Gamze Karaa tarafından verilen eğitimde, kadın girişimciler finansal okuryazarlık konusunda detaylı bilgi sahibi oldular.

TOBB Manisa İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nilgün Aksoy, her ay düzenlemiş oldukları toplantılara bir konuşmacı konuk aldıklarını belirterek, ‘Kadın Girişimciler kurulu üyelerimiz ile her ay olağan toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarımıza da bir konuk davet ediyoruz. Bu ayki toplantımıza Firma Kliniği Eğitim Araştırma Danışmanlık Hizmetleri Şirket Müdürü Gamze Karaa misafirimiz oldu. Bizlere işletmelerimizde finansal okuryazarlık konusunda bilgilendirme de bulundu. Kadın Girişimcilerimiz için oldukça faydalı bir seminerin olduğunu düşünüyorum. Bizleri kırmayıp Manisa’ya gelen ve kurul üyelerimize bu başarılı semineri sunan Gamze Karaa hanımefendiye de teşekkür ediyorum’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 11:06
YORUM EKLE