Kasapoğlu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Havza’ya gelen Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Yerel 06.07.2021, 22:01
Kasapoğlu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Havza yapılacak spor tesisleri ve yürütülen faaliyetleri yerinde görmek ve inceleme yapmak üzere Havza'da bir dizi ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Havza’da yapılacak olan yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu, 4 adet sentetik çim saha ile diğer sportif yatırımlar hakkında istişarede bulunuldu.

Kasapoğlu ilçedeki her türlü spora yönelik yatırımı ve çalışmayı yakından takip ettiğini belirtti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise, “İlçemiz için yapılacak her şeyde işbirliğine açığız. Dün olduğu gibi bugünde spor ve sporculara desteğiz devam edecek. İlçemizdeki mevcut spor alanlarını geliştirmek ve yenilerini kazandırmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Yapmış olduğumuz girişimler neticesinde ilçemize yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu, 4 adet sentetik çim saha kazandırdık. Havzalı halkımız özellikle gençlerimizin spora yönelmesi ve kötü alışkanlıklar ile mücadelede bu tesisler elimiz güçlendirecek.” Dedi.

Ziyaret sonrası Özdemir, Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu, Yatırım ve İnşaat Birimi Burhan Bülbül ile Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun ilk olarak Havza’da yapılacak olan yarı olimpik yüzme havuzu ve kapalı spor salonunun yerinde incelemeler bulundular.

Daha sonra ise Özdemir ve Kasapoğlu ile beraberindekiler daha sonra tadilat ve bakım çalışması yapılacak olan Havza Kapalı Spor Salonunda incelemelerde bulunarak devam eden yaz spor kurslarında eğitim gören öğrenciler ile sohbet etiler ve Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun’dan sportif alanda Havza’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Uzun birçok dalda farklı yaş gruplarına yönelik spor kursları açtıklarını belirterek; “Havza Belediyemiz ve İlçe Milli eğitim Müdürlüğümüz işbirliği ile yaz spor kurslarımız kısa süre sonra başlıyor. Kurumlarımız ile istişare halinde halkımıza ve gençlerimize yönelik sportif çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)