Alexa

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; Ustalık Dönemine Başladı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak İlçesinde çağ atlatacak projelere start verdiklerini söyleyerek, kimseyi ötekileştirmeden ilçeye hizmet vereceklerini söyledi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; Ustalık Dönemine Başladı

31 Mart’ta yeniden Kavak Belediye Başkanı seçilerek kendi tabiri ile Ustalık dönemine başlayan İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak ilçe Seçim Kurulu Başkanı Hakime Gizem Ergül’den mazbatasını teslim aldı.

Başkan Sarıcaoğlu burada yaptığı konuşmada, “Hiç kimseyi ötekileştirmeden canla başla ilçeme hizmet edeceğim” dedi.

31 Mart ‘ta İYİ Parti'den Kavak Belediye başkan adayı Şerif Ün'e büyük bir fark atan Sarıcaoğlu; başkanlık koltuğunu korudu. İbrahim Sarıcaoğlu, seçilen Belediye Meclis Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Cahit Kamber ve partililer ile birlikte ilçe seçim kuruluna giderek mazbatasını aldı. Daha sonra yeni meclis üyeleri ile toplu resim çektiren Sarıcaoğlu, yeni dönemde hizmete girecek projelerle ilçesine değişim yaşatacağını belirtti. 

Yeni projelerle, daha güçlü enerje ve heyecanla ilçesine hizmet edeceklerini vurgulayan İbrahim Sarıcaoğlu mazbatasını aldıktan sonra şu açıklamaları yaptı:

 “Geride bıraktığımız beş yıllık zaman dilimi içinde ilçemiz Cumhuriyet tarihinde aldığından çok daha fazla yatırım ve hizmete ulaşarak modern bir kent haline geldi.  Şimdi aldığımız bu mazbata ile ilçemizde de yeni bir dönem başlıyor. Yeni bir sayfa açılıyor. Kavak için hazırladığımız onlarca devasa projemiz var. Ve bunlar en kısa zamanda sırasıyla bularak ilçemizi çok daha yukarılara sıçratacaktır. Bu yeni görev dönemim içinde de bugüne kadar olduğu gibi herkesin ve her kesimin başkanı olarak hiç kimseyi ayrıştırmadan hizmetlerimize tüm hızımızla devam edeceğiz”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 20:39
YORUM EKLE