Kavak belediyesi'nden Piknikçilere Müjde

Kavak'ta bulunan Güven Göletinde restorasyon çalışmaları yapan Kavak Belediyesi yaz ayının gelmesi ile birlikte piknikçilere müjde verdi.

Yerel 23.05.2016, 17:02
Kavak belediyesi'nden Piknikçilere Müjde

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; Kavak'ta bulunan Güven Göletinde de bakım çalışmaları yapan Kavak Belediyesi  Sosyal aktivitelerin gün geçtikçe arttığı Kavak'ta piknik alanlarınında çoğalması vatandaşları mutlu ettiğini belirtti.

İbrahim Sarıcaoğlu; "Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda pikniklerini yapabilmeleri aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için Güven Göleti piknik alanımızda geniş çaplı restorasyon çalışmaları yaptık. Restorant, cami, lavobalar, oturma yerleri, piknik alanları gibi birçok yerde restorasyon çalışmaları yapıp halkımızın daha hijyenik ve güvenli ortamlarda piknik yapabilmelerini sağladık" diye konuştu.

Hafta Sonları Ücretsiz Servis Olacak


Güven Göleti şehir merkezine uzak olduğu için vatandaşların ulaşım sorunu çekeceğini belirten Sarıcaoğlu her hafta sonu saat 10:00, 11:30 ve 18:00'da şehir merkezinden Güven Göletine ücretsiz otobüs kalkacağını belirtti. dedi.Yorumlar (0)