Alexa

Kaymakam İbrahim Keklik, Çanakçı Sakinleriyle İftarda Buluştu

Samsun İlkadım Kaymakamı İbrahim keklik, Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin iftar programına katıldı.

Kaymakam İbrahim Keklik, Çanakçı Sakinleriyle İftarda Buluştu

Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Köy meydanında düzenlenen iftar programına katılan İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, iftar yemeğinin ardından Çanakçı köyü (Mahallesi) sakinleriyle sohbet etti, şikayetlerini dinledi.

Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Uslu, düzenledikleri iftar kapsamında, Samsun İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik'in davetlerine katılmasının kendilerine onur verdiğini, Çanakçı köyü sakinlerinin kendilerini kırmayıp iftarlarına katılmasından dolayı da memnun olduklarını dile getirdi.

İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, İlkadım ilçesine bağlı Çanakçı Köyü (Mahallesi) sakinleriyle iftar programında kendilerini bir araya getiren Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Abdullah Uslu ve yöneticilerine teşekkür etti. Kaymakam Keklik, çanakçı mahallesi sakinlerinin dert ve sıkıntılarını dinleyerek not aldı.

Çanakçı Mahallesinde düzenlenen iftar programına, İlkadım Kaymakamı İbrahim keklik,Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Uslu, Av. Sefer Gök, İşadamı Tevfik sertakan, Dernek yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İbrahim Keklik Kimdir?

1965 yılında Konya-Çumra'da doğan İbrahim KEKLİK, İlk ve orta öğrenimini Çumra'da, lise öğrenimini ise Konya'da tamamladı. Üniversite öğrenimini 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladıktan sonra 1989 yılında İçişleri Bakanlığı’nda kaymakam adayı olarak göreve başladı.

Sivas-Hafik, Ardahan-Hanak, Afyonkarahisar-Sultandağı, Ordu-Aybastı Kaymakamı olarak görev yapan Keklik, 2001-2004 yılları arası Rize Vali Yardımcılığı, 2004-2008 yılları arası Manisa-Ahmetli Kaymakamı, 2008-2009 yılları arasında Giresun-Görele Kaymakamı. 2009-2013 yılları arasında İzmir-Aliağa Kaymakamı, 2013-2018 yılları arasında Antalya-Konyaaltı Kaymakamı olarak görevlerde bulundu.

İbrahim KEKLİK,31.08.2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı atamasıyla birlikte İlkadım Kaymakamlığı görevine başladı. İlkadım Kaymakamı olarak görevini devam ettiren İbrahim Keklik,evli ve iki çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 01:08
YORUM EKLE