Alexa

Kayseri MHP İl Başkanı Ersoy, ASKON'la bir Araya Geldi

ASKON Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen geleneksel Cumartesi kahvaltısına katılan MHP İl Başkanı Baki Ersoy, iş dünyasının zor günler geçirdiğini söyledi.

Kayseri MHP İl Başkanı Ersoy, ASKON'la bir Araya Geldi

Kayseri MHP İl Başkanı Baki Ersoy, Anadolu Aslanlar İşadamları Derneği (ASKON)’nin geleneksel Cumartesi kahvaltısına iştirak etti.  Baki Ersoy, iş dünyasının zor günler geçirdiğini söyledi.  

Gündeme ve iş dünyasının sorunlarına dair değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Baki Ersoy, Türkiye'nin  zor dönemlerden geçtiğini belirterek sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaptı.

İş dünyasının son dönemlerde zor günler geçirdiğini, Ticaret Odası gibi sivil toplum kuruluşlarının esnafın sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalar yürütmesi gerektiğini ifade etti. Bankaların bu dönemde kredi faizlerini minimuma çekmesi gerektiğini de belirten Ersoy, ASKON gibi kuruluşların, iş dünyasının bu tür sorunlarını karar mekanizmalarına taşımasını umduklarını dile getirdi.

Terör olaylarına da değinen Ersoy, Türk milletinin bu kötü dönemi birlik beraberlik içinde aşacağına inandığını kaydetti.

ASKON Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan ise 2017 yılının Türkiye için daha iyi bir yıl olacağına inandıklarını ifade etti. Başkan Ali Özcan, MHP İl Başkanı Baki Ersoy’a katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: İHA

YORUM EKLE

banner325