Kemiklidere’deki Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini sağlıklı alt ve üstyapıyla tanıştırmaya devam ediyor.

Yerel 20.03.2022, 13:12
Kemiklidere’deki Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Kemiklidere Mahallesinde 20 kilometrelik altyapı çalışması tamamlanırken 50 bin metrekarelik üstyapı işinde ise sona yaklaşıldı. Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir de mahalleyi ziyaret ederek, devam eden çalışmaları inceledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini sağlıklı alt ve üstyapıyla tanıştırmaya devam etti. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Saruhanlı’nın Kemiklidere Mahallesinde 12 kilometre kanalizasyon, 8 kilometre içme suyu döşeme çalışması tamamlandı. 50 bin metrekarelik üstyapı çalışmasında ise sona yaklaşılırken Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir de mahalleyi ziyaret etti. Daire Başkanı Emir, Mahalle Muhtarı Ercan Çetin ile çalışmayı yerinde inceledi.

“Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnunuz”

Mahalle sakini Cüneyt Kandemir, “Altyapımız yenilendi. Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnunuz. Mahallemiz çok güzel oldu. Eski altyapımız çok kötüydü. Yeni altyapımızdan çok memnunuz. Köyümüzün içi güzelleşti” dedi. 

“Hiçbir eksiğimiz yok”

Mahalle sakini Metin Subaşı, “Çok memnunuz. Allah razı olsun. Hiçbir eksiğimiz yok. Cengiz Başkanımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki dönemde de başımızda kendisi olur. Biz memnunuz Başkanımızdan. Allah kendisine uzun ömürler versin. Başımızdan eksik etmesin” dedi.

“Mahallemiz çok güzel oldu”

Mahalle Muhtarı Ercan Çetin, “Mahallemizin altyapısı yenilendi. Parke taş döşemesi de bitmek üzere. Mahallemize ışıklandırma yapıldı. Mahallemiz çok güzel oldu. Başta Cengiz Başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Cengiz Başkanımızı mahallemize bekliyoruz” dedi.

Altyapı bitti, üstyapıda sona yaklaşıldı

Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda köyden mahalleye dönüşen Saruhanlı ilçemiz Kemiklidere Mahallesindeyiz. Mahallemizde 12 kilometrelik kanalizasyon, 8 kilometrelik içme suyu ve yaklaşık 50 bin metrekarelik kilit parke imalatlarında sona yaklaştık. 8 milyon TL bedelle hayata geçirdiğimiz bu proje mahallemize, vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Emeği geçen arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)