banner434

banner433

Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu Hasan Fahri Şen Salıpazarı’nda

Salıpazarı Kitap Kahve Projesi etkinlikleri çerçevesinde Salıpazarılı, Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Hasan Fahri Şen, ilçe gençleri ve sporcuları ile bir araya geldi. 

Yerel 19.01.2022, 13:09
Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu Hasan Fahri Şen Salıpazarı’nda

Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Hasan Fahri Şen, Salıpazarı ilçesi gençleriyle bir araya geldi.

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Salıpazarı Kitap Kahve Projesi etkinlikleri çerçevesinde Salıpazarılı olan Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Şen, ilçe gençleri ve sporcuları ile bir araya gelerek, tecrübe ve deneyimlerini paylaştı.

HASAN FAHRİ ŞEN’DEN ÖNERİLER 

Dünya Şampiyonu Hasan Fahri Şen, Salıpazarı Kitap Kahve mekanında ilçe gençleri ile sohbet etti.Gençlere tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak önerilerde bulunan Şen, gençlere mutlaka ilçede devam eden bir spor branşı veya sanatsal ve kültürel aktiviteye katılmaları gerektiğini belirterek, ne iş olursa olsun en iyisini, en güzelini yapma gayreti ile çalışmaları gerektiğini ifade etti.

İnsanlığa ve ülkemize faydalı birer insan olarak okuyarak üretime destek olabileceklerini söyleyip başarıda inanmanın önemini dile getiren Hasan Fahri Şen, Söyleşide uygulamalı olarak çalışma, ekip ruhu, dua ve inanç temalarında gençlere vizyon oluşturdu.

Salıpazarı Kitap Kahve mekânı' nda yapılan söyleşiye Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Proje Koordinatörü Fatih Sağlam ile ilçe gençleri ve sporcuları katılım sağladı.

Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül, çok faydalı ve verimli geçen söyleşi için ilçe gençleri ve sporcuları adına teşekkür ederek, Dünya Kickbok Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Hasan Fahri Şen’e günün hatırası için plaket takdim etti. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)