Alexa

Kırcalı'dan Ayvacık Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Ayvacık ilçesine ziyaret gerçekleştirdiği ziyarette, "Başkanlık görevini layıkıyla en iyi şekilde yapacağına inandığım Halil Başkanımız önümüzdeki 5 yıl içerisinde gönül belediyeciliğini en mükemmel şekilde icra edecektir." dedi.

Kırcalı'dan Ayvacık Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Ayvacık ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Kırcalı burada halk ve partililerle bir araya geldi. Daha sonra Belediye Başkanı Halil Kalaycı’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette Orhan Kırcalı’ya Ak Parti İlçe Başkanı Sertaç Can ile yönetimi, Ankara Samsunlu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yılmaz ile yönetimi, Çarşamba Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Ahmet Yılmaz da eşlik etti.

Başkanlık görevinde Ayvacık Belediye Başkanına kolaylıklar dileyen Kırcalı “ 31 Mart yerel seçimlerinde halkımızın büyük desteğiyle seçilen Belediye Başkanımıza hayırlı olsun diyorum. Başkanlık görevini layıkıyla en iyi şekilde yapacağına inandığım Halil Başkanımız önümüzdeki 5 yıl içerisinde gönül belediyeciliğini en mükemmel şekilde icra edecektir. Yapacağı hizmet ve çalışmalarda kendisine muvaffakiyetler diliyorum. İnanıyorum ki Ayvacık turizmden tarıma, spordan eğitime kadar her alanda marka bir ilçe haline gelecek. Halil Başkanımız bu vizyona, güce ve enerjiye sahip biri. Ben kendisine görevinde başarılar diliyor, Başkanlığının vatana, millete hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı “ Vatandaşlarımızın bizlere vermiş olduğu emanetin, omuzlarımıza yüklemiş olduğu sorumluluğun son derece bilincindeyiz. Önce Allah ne derse, sonra halkımın çoğu ne istiyorsa onu tespit ederek çalışmalarımızı o yönde yürüteceğiz. Ayvacıklı vatandaşlarımıza hizmet götürmek, onların beklentilerini karşılamak için aklımızdan yorulmayı silerek var gücümüzle çalışacağız.  Her şeyden önce halkımızın mutluğunu, huzurunu ve refahını sağlamayı amaçlıyoruz.’’ dedi.

Daha sonra Belediye Başkanı  Halil Kalaycı Milletvekili Orhan Kırcalı’ya çalışmalar hakkında brifing verdi.

YORUM EKLE

banner325