Kula'da Hayvan Üreticilerine Destek Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, Kula ilçesine bağlı Bebekli Mahallesi’nde yer alan 2 adet Hayvan İçme Suyu (HİS) göletinde temizlik ve genişletme çalışması başladı.

Yerel 15.11.2020, 18:02
Kula'da Hayvan Üreticilerine Destek Devam Ediyor

Manisa - Kula ilçesine bağlı Bebekli Mahallesi’nde yer alan 2 adet Hayvan İçme Suyu (HİS) göletinde temizlik ve genişletme çalışması başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal mahallelerdeki hayvan üreticilerine destek vermek için yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kula ilçesine bağlı Bebekli Mahallesi’nde, yaklaşık 4500 hayvanın yanı sıra yaban hayvanlarının da faydalandığı göletlerde temizlik ve genişletme çalışmasına başladı. Mahalle muhtarı tarafından yapılan başvuru üzerine çalışma başlatan ekipler, mahallede yer alan 2 gölette yaptıkları etüt çalışması sonrasında temizlik ve büyütme ihtiyacının olduğunu tespit etti ve çalışmalara başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları ile 17 ilçede üreticilere verilen desteğin süreceğini ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu