banner434

Leman Gebizli Umutışığı Derneği Bağları Kuvvetlendirdi!

UTEF”Uluslarası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonuna Bağlı Leman Gebizli Umutışığı Derneği ile Seçkinler Mini Koleji’n ortaklaşa Projesi olan Kardeş Okul Projesi Antalya Kepez Abdulkadir Özkan ilk Öğretim Okulu Ana sınıfı öğrencilerine sevinç yaşattı.

Yerel 29.02.2020, 11:59
Leman Gebizli Umutışığı Derneği Bağları Kuvvetlendirdi!

Leman Gebizli Umutışığı Derneği ile Seçkinler Mini Koleji’n ortaklaşa Projesi olan Kardeş Okul Projesi Antalya Kepez Abdulkadir Özkan ilk Öğretim Okulu Ana sınıfı öğrencilerine sevinç yaşattı.

Seçkinler Mini Kolej Yöneticisi Seray Tuzcu, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri olarak "Kardeş Okul" kampanyasında toplanmış olan kırtasiye malzemeleri, boyalar, oyun hamurları, oyuncaklar ve kıyafetler Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut ışığı Derneği yönetimi tarafından yerine ulaştı. Ana sınıfı öğrencilerinin oyuncaklar karşısında mutluluktan uçtuğu görüldü. Okul Müdürü Kazım Göçer Teslim edilen malzemeler ile Anaokulu öğrencileri çok mutlu oldular. Gönderilen yardımların birçok eksiği kapattığını, tam ihtiyaçlarını karşıladığını bundan böyle çocukların gelen malzemeler ile daha başarılı olabileceğini anlatarak mutluluğunu dile getirerek, UTEF’e, Leman Gebizli Umutışığı Derneği yönetimine, ayrıca göstermiş oldukları duyarlılıklardan dolayı Seçkinler Kolej yöneticileri ve tüm velilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Leman Gebizli Umut ışığı Dernek Başkanı Güldane Kaya ise bu projeyi yaklaşık üç ay gibi kısa bir zaman diliminde gerçekleştirdik. Küçücük yürekleri gülümserken görmek paha biçilemez. O küçücük yüreklere şen kahkahalar attırdıysak ne mutlu bizlere. Leman Gebizli Umut Işığı Derneği yönetimi olarak, içerisine girmiş olduğumuz Mübarek 3 Aylara denk gelen bu hayırlı işimiz bizleri bir anda başka bir Dünya’ya götürdü. Henüz minicik Anaokulu öğrencileri olan hepsinin ışıl ışıl gözlerinde geleceğin başarılı evlatları olduğu okunan yavrularımız götürmüş olduğumuz bir araba oyuncak, Anaokulu malzemesi ve Kırtasiye malzemesi karşısında adeta mutluluktan uçtuklarını görmek ise kesinlikle paha biçilemez bir duygu. UTEF'e bağlı Leman Gebizli Umut ışığı Derneği olarak gerçekleştirmiş olduğumuz bu projemize sonuna kadar destek olan SEÇKİNLER MİNİ KOLEJ'E, Velilerine ve tabi ki Sayın Seray Tuzcu'ya Sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz... Kardeş Okul olarak Diğer bir okuldaki Kardeşlerine Oyuncaklarını gönderen minik yüreklerin ise Melek kalplerinden öpüyorum”. dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)