Alexa

Lütfiye Demirtaş, Kadın Dayanışmasını Önemsiyoruz

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "birlik ve beraberlik bizim geçmişten gelen bir özelliğimiz. Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi.

Lütfiye Demirtaş, Kadın Dayanışmasını Önemsiyoruz

KADEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayarak yapılan gönüllü yardım çalışmaları hakkında bilgiler veren İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Birlik ve beraberlik bizim geçmişten gelen bir özelliğimiz. Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi.

Tüm gücümüzle çalışıyoruz

Burada sizleri ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum diyerek davetlilere hitap eden İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz vasıtası ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara umut olmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işin hassasiyetinin bilincindeyiz. Gerekli özen ve itinayı göstererek elimizdeki tüm imkanları seferber ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarda bulunuyoruz. Bizler zamana bir iz düşüm, bir kelebek etkisi bırakmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

KADEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu ise burada yaptığı konuşmada, "Bizler gönül erleriyiz. Bugün birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dair mesaj verdiğimizi düşünüyorum. Yönetim kurulu üyelerimiz ile ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardım ulaştırabilmek adına bir nebzede olsa katkı sağlayabilmek için gönüllü olarak devam eden çalışmalara destek olalım dedik. Bu organizasyonda ki en büyük emek hiç kuşkusuz İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş ve çalışma arkadaşlarınındır. İhtiyaç sahibi insanlarımıza önemli hizmetlerde bulunan insanların güvenlerini kazanan bu güvenin hakkını en iyi şekilde Gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 21:42
YORUM EKLE