Manisa - Alaşehir'de Yollar Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılı asfalt sezonunda yaklaşık 800 kilometrelik yol çalışması gerçekleştirdi.

Yerel 21.10.2020, 10:48
Manisa - Alaşehir'de Yollar Yenilendi

Alaşehir ilçesine bağlı Örencik-Uluderbent güzergahındaki 7 buçuk kilometrelik yol ağı da Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yenilendi. Ulaşımın konforlu ve kolay hale gelmesi mahalle muhtarlarını ve vatandaşları da oldukça mutlu etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Himmet Güneş ile birlikte Alaşehir ilçesi Örencik Mahallesi'nde asfalt incelemelerinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi heyetine incelemeler sırasında Örencik Mahalle Muhtarı Hüseyin Sönmez ve Uluderbent Mahalle Muhtarı Hüsamettin Afa da eşlik etti. Büyükşehir Belediyesi'nin 800 kilometrelik hedefi kapsamında Alaşehir ilçesindeki yolların da yenilendiğini belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ergün'e Teşekkür Ettiler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol çalışmalarının büyük bir mutluluk yarattığını dile getiren bölge muhtarları, Başkan Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Çalışmalar hakkında düşüncelerini aktaran Örencik Mahalle Muhtarı Hüseyin Sönmez, "Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e, Genel Sekreterimiz Aytaç Yalçınkaya'ya, Genel Sekreter Yardımcımız Ali Öztozlu'ya, Daire Başkanımız Kurtuluş Kuruçay'a çok teşekkür ediyorum.  Mahallemizde, 7 buçuk kilometrelik asfalt yol çalışmamız tamamlandı. Vatandaşlarımız, yolumuz yenilendiği için oldukça memnunlar. Cengiz Başkanımıza ve yolda emeği geçenlere sevgi ve selamlarını ilettiler. Herkesten Allah razı olsun" diye konuştu.

Uluderbent Mahalle Muhtarı Hüsamettin Afa da, "Burada yapılan asfalt çalışması yalnızca Örencik ve Uluderbent'i değil, diğer mahallelerin de kullanımında. Yenilenen yolumuz çok güzel oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)