Manisa Büyükşehir'dan Muhtarlara Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Manisa genelinde muhtarlarla bir araya geldi.

Yerel 29.12.2020, 10:51 29.12.2020, 23:21
Manisa Büyükşehir'dan Muhtarlara Ziyaret

Muhtarlarla bir araya gelmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, manisa ile ilgili problemlerin giderilmesine yönelik istişarelere devam edildi. 

Gördes Muhtarlar Derneği Başkanı Kerim Çakır’a yeni yıl ziyaretinde bulunan, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, yeni yılda da yine Manisa’nın tamamına en güzel hizmetleri götürmenin çabasında olacaklarını belirtti.

 Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, daire başkanlığı personeliyle birlikte Gördes Muhtarlar Derneği Başkanı Kerim Çakır’ı ziyaret etti. Çakır’a Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten ve yeni yıl hediyelerini takdim eden Daire Başkanı Aksoy, yeni yılda da yine Manisa’nın tamamına en güzel hizmetleri götürmenin çabasında olacaklarını söyledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi heyetinin ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade eden Dernek Başkanı Çakır, kendilerinin her zaman yanında olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)