Manisa Büyükşehir’den Personele Tam Destek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan destek kolileri, Büyükşehir Belediyesinin saha ekibine ulaştırılmaya devam ediyor.

Yerel 08.04.2020, 11:46 08.04.2020, 11:55
Manisa Büyükşehir’den Personele Tam Destek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların huzur ve güveni için sahada çalışan personele destek olması amacıyla başlatılan yardım kolisi dağıtımı, Büyükşehir Belediyesinin Saruhanlı personeline de ulaştı. Gönderilen destek kolilerini teslim alan personel, kendilerini unutmayan Başkan Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan destek kolileri, Büyükşehir Belediyesinin saha ekibine ulaştırılmaya devam ediyor. Koronavirüsle mücadele kapsamında mesai mefhumu gözetmeksizin sahada olan 2 bin 650 personele verilmesi planlanan destek kolileri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri ve MASKİ bünyesinde görev yapan personele de ulaştırıldı. Koliler, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Göksel Topçu tarafından personele teslim edildi. Temel gıda ve temizlik malzemelerinin yer aldığı destek kolilerini teslim alan Büyükşehir personeli, bu sıkıntılı süreçte kendilerini unutmayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e desteği için teşekkür etti.

MASKİ, 65 Yaş Üstü Vatandaşların Yardımına Koştu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, koronavirüs (COVİD-19) salgının ortaya çıkmasının ardından tüm ekipleriyle sahada vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ediyor. Bu kapsamda, Köprübaşı ilçesinde düzenli olarak kullandıkları ilaçların bitmesi üzerine MASKİ’ye ulaşan vatandaşların ihtiyaçları karşılandı. Abone İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler tarafından temin edilen ilaçlar 65 yaş üstü vatandaşlara ulaştırıldı. Kendilerini bir an olsun yalnız bırakmadıkları için MASKİ ekiplerinden çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
açık