Manisa'da Korona Virüs Temizliğine Alkış!

Manisa Büyükşehir Belediyesi de, şehrin ana arterleri, cadde ve sokaklarında temizlik ve yıkama çalışması gerçekleştirdi. Başkan Ergün talimatıyla, İtfaiye, Sağlık, Kent Estetiği, Çevre Koruma ve Kontrol daire başkanlıkları ile beraber tüm caddeler, sokaklar dezenfekte edildi.

Yerel 22.03.2020, 15:02 12.04.2020, 03:23
Manisa'da Korona Virüs Temizliğine Alkış!

Manisa Büyükşehir Belediyesi sokak ve caddelerde temizlik ve dezenfektan işlerini en üst seviyeye çıkardı. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ile Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, şehrin ana arterleri, cadde ve sokakları ile kaldırımlarında köpüklü yıkama ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Manisa İl genelinde toplu ulaşım araçlarından oto terminallere, camilerden kamu kurumlarına, belediye hizmet binalarından park ve bahçelere kadar her alanda dezenfeksiyon uygulamasını titizlikle yürüten Belediyenin çalışmalarına vatandaşlar, alkışlarıyla Büyükşehir Belediyesi ekiplerine destek verdi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, “Çin’de başlayıp, kısa sürede tüm dünyayı saran koronavirüs ile ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak ortak kullanım alanları olan cadde, sokak ve kaldırımları temizlemekte ve dezenfekte etmekteyiz. İnsan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden koronavirüs ile ilgili Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla İtfaiye, Sağlık, Kent Estetiği, Çevre Koruma ve Kontrol daire başkanlıklarımızla beraber tüm caddelerimizi, sokaklarımızı dezenfekte etmekteyiz. İnsan sağlığı açısından çok büyük zararları olan koronavirüsle ilgili Manisalı vatandaşlarımızın dikkatli olmasını ve gerekli önlemleri almasını hatırlatıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)